Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Pučálkovic Amina, čtyři kresby na jednom listu v jednotné adjustaci, signováno Jos. Lada, tuš, běloba a akvarel/papír, formáty kreseb 10 x 12 cm a 20 x 12,5 cm, lehce poškozená pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 130.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |